Jdi na obsah Jdi na menu

Přihláška Jezdecký oddíl

1. Provádíme Základní výcvik jízdy na koni pro děti a mládež. Lze k nám přijít kdykoliv. Odpoledne probíhá dle zručnosti a možností dětí a jejich věku např. ošetřováním koní, lehká práce kolem nich a pak hodinová až dvouhodinová výuka jízdy na koni, sedlání a základní výcvik na jízdárně. Začátek od 14.30hod až 19.00hod v letních dnech i déle (nevyžaduje se dodržování konce bloku). Cena za odpolední blok 120,-Kč (v ceně je pedagogický dozor, teorie výuky o koních, jezdecký kůň, jeho výstroj a jezdecká přilba, cvičitel,..)

Zájemce o tento způsob dochází dle svých možností.

2. Dále nabízíme Jezdecký kroužek pro děti s  měsíčním poplatkem 500,-Kč. Děti mohou chodit třeba každý den nebo pravidelně dle svých možností, program: děti provádí ošetřování koní, v průběhu odpoledne/bloku je výuka teorie a vždy následuje při každé docházce jízda na koní, min.20 minut.

3. Ještě nabízíme nově o víkendu v sobotu i v neděli jízdy na koni přírodou za 50,-Kč. Délka max. 15 minut. Vše probíhá na přilehlých pozemcích za Lanatexem u řeky Jihlavy. V případě zájmu mohu udat přesnou polohu. Jízdy začínají vždy od 15.30 hodin, ale jen za příznivého počasí.

Lze se i domluvit na jiné kombinaci.

Všechny uvedené nabídky jsou podloženy přihláškou a potvrzením za poplatek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hipoterapie

(Urbanová amonika, 27. 1. 2017 23:05)

(monika urbanová, 27. 1. 2017 22:58)


Měla bych zájem o hodiny hipoterapii , trpím levostrannou hemiparesou a v lázních už jsem absolvovala jízdy jen na hřbetě koně, ale i v sedle, kolik stojí prosím jízdy + doprovod, chtěla bych se s Váma domluvit, díky Urbanová
Email: urbanovimjl@seznam.cz

hipoterapie

(monika urbanová, 27. 1. 2017 22:58)

měla bych zájem o hodiny hipoterapii , trpím levostrannou hemiparesou a v lázních už jsem absolvovala jízdy jen na hřbetě koně, ale i v sedle, kolik stojí prosím jízdy + doprovod, chtěla bych se s Váma domluvit, díky Urbanová